Birdsongs of the Mesozoic zespół

Opublikowany 2010-07-09 04:15:05

  • autor: Anonim
661
Piosenki Birdsongs of the Mesozoic: Couldnt Hear Nobody Pray,nevergreen,Chariots of Fire,One Hundred Cycles,Ptoccata II,Ptoccata,Shiny Golden Snakes,Study of Unintended Consequences,Listen To The Angels Shoutin,Gravity Theme,There Is No One,Allswell That Endswell In Roswell,Faultline,Petrophonics,The True Wheelbase. Albumy Birdsongs of the Mesozoic: Sonic Geology, Petrophonics, Faultline,Extreme Spirituals

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.