zdjęcia Bobby Freeman

Opublikowany 2010-07-05 12:20:08

  • autor: Anonim
834
Piosenki Bobby Freeman: Cmon And Swim - Bobby Freeman,The Mess Around,Do You Wanne Dance,Can You Stand The Pressure,Do You Want to Dance?,Do You Wanna Dance,Little Girl Dont You Understand,Need Your Love,S-W-I-M,Do You Want To Dance,Mary Ann Thomas,Ebb Tide,Cmon And Swim,Do You Wanna Dance 1970,Betty Lou Got a New Pair of Shoes. Albumy Bobby Freeman: Do You Wanna Dance?,The Best of Bobby Freeman, Cmon and S-W-I-M, Do You Wanna Dance

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.