tamara_w
326
Piosenki Arazi: The_Guilt, the Pain,Stuck Inside-srg,Less In More, the Hate,Stuck Inside, the Pain-srg,Never Come Back,The Guilt,_the_Pain, the Hate,Less In More-srg,Never Come Back-srg,The Guilt,Take This,Eventually,Sorry-srg,Sorry,Never_Come_Back,Evetually,_the_Hate. Albumy Arazi:
Tagi: #zdjecia #metal #rock #hard #alternative #arazi

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.