Żądam wprowadzenia tego systemu w Polsce!

Opublikowany 2010-07-07 20:19:46

  • autor: Anonim
1494

Komentarze (1)


  • Piotr
    2014-12-13 22:55:26
    Bzdura, politycy byliby całkiem na utrzymaniu zachodnich koncernów i służb specjalnych, jeszcze bardziej niż są. Wygrywa kampanię ten kto ma na nią pieniądze. W takim systemie mieliby tylko łapówkowicze i agenci.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.