West Taribo tapety Plymouth Argyle

Opublikowany 2010-01-06 02:34:13

DELETED_45E97_darf
721
Piłkarz Plymouth Argyle. Urodzony w Lagos, Nigeria. Data urodzenia: March 26, 1974. Narodowość: Nigerian. Wzrost: 186cm. Waga: 80kg. Pozycja: Defender [R, C]. Numer na koszulce: 16. Poprzednie kluby: Julius Berger > Auxerre > Inter Milan > Milan > (free) Derby > (free) Kaiserslautern > released > Partizan > released > Al Arabi > (free) Plymouth Argyle.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.