Stefan Selakovic IFK Göteborg mecz

Opublikowany 2010-01-06 02:34:26

Piłkarz IFK Göteborg. Urodzony w Varberg, Sweden. Data urodzenia: January 09, 1977. Narodowość: Swedish. Wzrost: 184cm. Waga: 74kg. Pozycja: Midfielder/Attacking Midfielder/Forward [R, C]. Numer na koszulce: 9. Poprzednie kluby: Varbergs GIF > Halmstad > Heerenveen > Halmstad > IFK Goteborg.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.