Weight.of.risk

Opublikowany 2011-07-16 00:32:22

infowars
783
The Weight of Risk Banks total assets as a procentage of their home country GDP. Aktywa UBS mają wartość 195% PKB Swajcarii. (Przynajmniej tak się Szwajcarskim Banksterom wydaje. Te aktywa to domy i mieszkania Polaków którzy brali kredyty w CHF. Od tego czy Polacy będą spłacać grożejące raty czy nie zależy nie tylko los UBS ale całej Szwajcarii.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.