Torino gol Dailey Csar Julio (Rambo) Len de

Opublikowany 2010-01-06 04:02:53

Piłkarz Torino. Urodzony w Cortes, Honduras. Data urodzenia: September 13, 1979. Narodowość: Honduran. Wzrost: 174cm. Waga: 70kg. Pozycja: Attacking Midfielder [C]. Poprzednie kluby: Olimpia > Platense > Deportivo Maldonado > Celaya > Reggina > Fiorentina (loan) > Catanzaro (loan) > Sambenedettese (loan) > Genoa > Parma > Torino.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.