tapety No club affiliation Sander Westerveld

Opublikowany 2010-01-06 04:03:09

Piłkarz No club affiliation. Urodzony w Enschede, Netherlands. Data urodzenia: October 23, 1974. Narodowość: Dutch. Wzrost: 185cm. Waga: 86kg. Pozycja: Goalkeeper. Poprzednie kluby: Twente > Vitesse > (£4.5m) Liverpool > (£3.5m) Real Sociedad > Mallorca (loan) > (free) Portsmouth > Everton > Almeria > Sparta Rotterdam.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.