The Hope Blister koncert

Opublikowany 2010-06-27 14:40:03
metalmania
666
Piosenki The Hope Blister: Only Human,Friday Afternoon,White on White,Sideways One (Extracted From Sweet Medicine),Let the Happiness In,Dagger Strings,Sweet Unknown,The Outer Skin,Spider and I,Sweet Medicine,Hanky Panky Nohow,Dagger,Is Jesus Your Pal,Happiness Strings,Iota. Albumy The Hope Blister: SmileS Ok,...Smiles OK, Underarms; Sideways, Underarms

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.