Dan Hill koncert

Opublikowany 2010-06-28 01:40:09
hellon
582
Piosenki Dan Hill: All I See Is Your Face,Dance of Love,Hold On,Never Thought (That I Could Love),14 Today,I Miss You Still,Never Thought,I Fall All Over Again,Let the Song Last Forever,Its a Long Road,Memories,Sometimes When We Touch,Cant We Try,Its a Long Road,You Make Me Want to Be. Albumy Dan Hill: Longer Fuse, Frozen in the Night,Sometimes When We Touch, Hold On

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.