test psychologiczny który musi przejść kandydat do fińskiej armii

Opublikowany 2009-01-21 20:14:07

dwazlote
3175
Problemy z kołem nr 1: podwyższony poziom agresji i konfliktowości. Zaleca się zwracać więcej uwagi na stosowanie na przemian zimnego i gorącego prysznica oraz ćwiczeń fizycznych. 2: Obniżony poziom samooceny. W czasie służby w różnych rodzajach sił zbrojnych nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków ostrożności. 3: Obżarstwo. Więcej ćwiczeń fizycznych, niewskazana praca siedząca i praca w kuchni. 4: Sadyzm. W postaci lekkiej zaleca się skierowanie do oddziału wychowawczego, w ciężkiej - do kompanii karnej. 5: Uśpiony homoseksualizm. Możliwe występowanie słabo kontrolowanego pociągu do przedstawicieli tej samej płci. Brak potrzeby stosowania dodatkowych środków ostrożności. 6: Schizofrenia. Zaleca się pełne badanie psychiatryczne.

Komentarze (17)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.