Terminally Your Aborted Ghost tapety

Opublikowany 2010-06-19 01:00:25
szalej1
687
Piosenki Terminally Your Aborted Ghost: Disingenuous Quotation,perpetuating human murder,body crowded corridors,transplant fixture,Mollusk,pseudo suspended animation,Eyeshadow Whore,Trenchfoot,neuropathic embolism,Obelisk,Inanimately Soundless,Underbelly Lover,Minimalistic Objectivity,Innumerical Bonds,An Analogy Like A Snuff Film. Albumy Terminally Your Aborted Ghost:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.