Larry Garner tapety

Opublikowany 2010-06-19 01:10:25
mona1lisa
876
Piosenki Larry Garner: Do Your Personal Thing,Another Bad Day,Miracles of Time,If She Tells You No,I Wont Tell Your Mama,Someone New,Slower Traffic Keep Right,Thought I Had the Blues,Edward Had a Shotgun,Born to Sang the Blues,A Real Gambling Woman,The Haves And The Have Nots,Where Blues Turn Black,Dog House Blues,Kleptomaniac. Albumy Larry Garner: Baton Rouge, You Need to Live a Little, Once Upon the Blues,Too Blues

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.