tapety The Miracles

Opublikowany 2010-06-25 11:40:10
hellon
485
Piosenki The Miracles: I Gotta Dance To Keep From Crying,Love Machine (Pt. 1),You Really Got A Hold On Me,Youve Really Got A Hold On Me,Ooo Baby Baby,Shop Around,Tears of a Clown,I Second That Emotion,Tracks of My Tears,Mickeys Monkey,Do It Baby,Love Machine,The Tracks Of My Tears,Whos Lovin You,Going To A Go-Go. Albumy The Miracles: Sake...Of It Vol 1, Love Machine: The 70s Collection, Love Machine,The Miracles Live

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.