tapety Shuriken Cadaveric Entwinement

Opublikowany 2010-07-08 20:15:10
  • autor: Anonim
678
Piosenki Shuriken Cadaveric Entwinement: Resurrection of the Oni,Breaking the Stranglehold of the Apocalypse,Screams of the Genma,As the Shroud of Suffering Suffocates the Land,Crumbling the Throne of the Fallen,Transcending the Flesh,Ascension of Nobunaga,As the Rising Sun Bleeds,Unleashing the Tides of War. Albumy Shuriken Cadaveric Entwinement:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.