tapety José Padilla

Opublikowany 2010-05-23 23:37:11

Piosenki: Walking on Air, Agua, Adios Ayer, Que Bonito, Sabor de Verano, Blues for Ibiza, Come Back, Adios Ayers, Close to You, I Like Clowns, Adiós Ayer, Bossa Rosa, Now for Us, Light My Heart, La Mar. Albumy: Cafe del Mar, Vol. 3, Cafe del Mar, Vol. 1, Souvenir, Cafe del Mar Vol. 2

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.