Stuttgart fotki Hleb Aliaksandr Paulavic

Opublikowany 2010-01-06 04:46:34

Piłkarz Stuttgart. Urodzony w Minsk, Belarus. Data urodzenia: May 01, 1981. Narodowość: Belarusian. Wzrost: 178cm. Waga: 69kg. Pozycja: Attacking Midfielder [C]. Numer na koszulce: 23. Poprzednie kluby: FC BATE > Stuttgart > (€15m) Arsenal > (€15m) Barcelona > Stuttgart (loan).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.