ngel Snchez Muoz Miguel tapety Ciudad de Murcia

Opublikowany 2010-01-06 04:46:21

DELETED_275EE_falko
602
Piłkarz Ciudad de Murcia. Urodzony w Madrid, Spain. Data urodzenia: October 30, 1975. Narodowość: Spanish. Wzrost: 174cm. Waga: 67kg. Pozycja: Attacking Midfielder [L]. Numer na koszulce: 8. Poprzednie kluby: Rayo > Almeria > Rayo.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.