Slashs Snakepit zdjęcia

Opublikowany 2010-05-18 19:50:34

Piosenki: Beggars; Hangers-on, Neither Can I, Good to Be Alive, Dime Store Rock, Soma City Ward, Jizz Da Pit, What Do You Want to Be, Doin Fine, Monkey Chow, Be the Ball, I Hate Everybody (But You), Back and Forth Again, Take It Away, Lower, Been There Lately. Albumy: Its Five OClock Somewhere, Aint Life Grand

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.