Shuriken Cadaveric Entwinement zespół

Opublikowany 2010-06-28 09:35:05

Piosenki Shuriken Cadaveric Entwinement: Screams of the Genma,Crumbling the Throne of the Fallen,Ascension of Nobunaga,As the Shroud of Suffering Suffocates the Land,Breaking the Stranglehold of the Apocalypse,Resurrection of the Oni,Transcending the Flesh,Unleashing the Tides of War,As the Rising Sun Bleeds. Albumy Shuriken Cadaveric Entwinement:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.