Sarah Brightman, Andrea Bocelli zespół

Opublikowany 2010-07-07 23:30:12
  • autor: Anonim
748
Piosenki Sarah Brightman, Andrea Bocelli: Time To Say Goodbye [With Andrea Bocelli],Time to Say Goodbye (Con Te Partiro),Canto della terra,Time To Say Goodbye ( Sarahs Intimate Version),Time To Say Goodbye,Time To Say Goodbye (Con Te Partiro) Duet With Sarah Brightm. Albumy Sarah Brightman, Andrea Bocelli:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.