Memory Cassette galeria

Opublikowany 2010-07-07 23:34:59

  • autor: Anonim
807
Piosenki Memory Cassette: Tortoise Pace,Sleep On The Roof,Surfin,50mph,Milky Wave Goodbye,Last One Awake (Friend Version),Surfin (Sail A Whale Version),Last One Awake (CFCF Version),Last One Awake,Asleep At The Party,Ghost In The Boombox,Asleep At A Party,Surfin,Body In The Water,Listen To The Vacuum. Albumy Memory Cassette:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.