Roger Chapman zdjęcia

Opublikowany 2010-07-06 12:45:11

  • autor: Anonim
574
Piosenki Roger Chapman: Moth to a Flame,Shape of Things,Chicken Fingers,Mango Crazy,How How How,Someone Elses Clothes,Lets Spend the Night Together,Shadow on the Wall,Busted Loose,Devil Got A Son,Hideaway,Sitting up Pretty,One More Time For Peace,Black Forest,Is There Anybody Out There?. Albumy Roger Chapman: Live in Hamburg,Hybrid; Lowdown, Mango Crazy, The Shadow Knows Live In Berlin

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.