koncert Lurker of Chalice

Opublikowany 2010-07-06 12:55:11

  • autor: Anonim
644
Piosenki Lurker of Chalice: The Glory Experiment,This Blood Falls as Mortal Part III, These Miles of Night,Minions,Paramnesia,Granite,Drink Deeply,Wail,II,Spectre As Valkerie Is,Piercing Where They Might,Fastened to the Five Points,I,IV,III,Vortex Chalice. Albumy Lurker of Chalice: Lurker of Chalice

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.