RK Racer – motocykl z piekła rodem !

Opublikowany 2009-12-30 23:54:30

dafid95
1284
Niedawno pisałem o Moto-Messerschmitcie, czyli niezwykłym połączeniu jednośladu z myśliwcem bojowym. Dziś serwis Dvice przedstawia kolejny niezwykły koncept motocykla. Maszyna, która otrzymała nazwę RK Racer z pewnością potrafi przyciągać spojrzenie. Moim zdaniem śmiało można nazwać ją “motocyklem z piekła rodem”! Całość została wykonana przez niejakiego Rafika Kaissi ze studia RK Concepts, które mieści się w Austin w stanie Teksas. Więcej o szalonych konceptach tego studia znajdziecie na tej stronie internetowej. Jak podaje serwis Bornrich, RK Racer nie znajdzie się w masowej produkcji, a każdy model będzie tworzony na indywidualne zamówienie. Nie podano ceny, ale możemy się domyślać, że RKC nie będzie tani. Jednoślad powstał na płycie motocykla Buell 1200. Jednak jak widać na zdjęciach wygląd został radykalnie zmieniony. Wzrok przyciąga mroczny design. Cechy charakterystyczne? Wielkie koła (23-calowe), opony Vee Rubber (rozmiar 120/70R23), hamulce od renomowanej firmy Brembo oraz bak paliwa wykonany ze szkła. Silnik Buella nie został zmodyfikowany.Moim zdaniem RK Racer może włączyć się do wyścigu o miano najlepiej wyglądającego motocykla 2009 roku. Z powodzeniem mógłby pojawić się w hollywoodzkich produkcjach!

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.