Naklejki dla uzależnionych od YouTube

Opublikowany 2009-12-31 00:06:15

dafid95
3460
Nie możesz żyć bez filmików z YouTube? Brakuje ci tego małego znaczka w prawym dolnym rogu ekranu, gdy oglądasz coś w telewizorze? Naklejki dla uzależnionych od YouTube wymyślił włoski projektant Ignacio Pilotto. Koncepcja prosta jak drut, po prostu naklejasz naklejkę i od tej pory wszystko co leci w telewizji wygląda jakby było filmikiem z Internetu. A można to też twórczo rozwinąć, naklejając stickery np. na lusterku wstecznym, lub nawet na przedniej szybie samochodu. Albo w domu w rogu okna, na lustrze, czy na drzwiczkach kuchenki mikrofalowej albo pralki. A już totalny odlot to malutkie naklejki w rogu okularów – wtedy już cały świat wokół ciebie jest jednym wielkim filmem z YouTube.

Komentarze (4)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.