piigs.debt

Opublikowany 2011-06-27 13:19:50

infowars
733

Komentarze (1)


  • infowars
    2011-06-27 15:37:45
    W przypadku gdy Grecy staną murem w obronie swojego dziedzictwa i gospodarki i odmówią spłacania długów które latami zaciągali po kryjomu greccy politycy z pomocą bankierów z Wall Street (GS) decyzja ta pociągnie za sobą upadek Niemieckich, Francuskich i Angielskich banków a te poprzez CDSy pociągną ponownie na dno amerykańskie instytucje finansowe (np. AIG). Międzynarodowe instytucje finansowe są między sobą tak powiązane, są tak olbrzymie i tak świetnie współpracują z politykami wszystkich państw, że ci obłędnie bogaci właściciele jachtów i ferrari zupełnie nie obawiają się o konsekwencje swoich błędów. Za wszystko zapłacą podatnicy, klasa średnia i niższa w Europie i USA. Długi banków i instytucji finansowych wezmą na siebie (na nas i nasze dzieci) politycy głosząc hasła że jest to niezbędne by uchronić gospodarki. Nastąpi kolejna fala transferu kapitału która zakończy się polaryzacją na podobieństwo Rosji gdzie po pierestrojce, hiperinflacji i prywatyzacji pozostało kilku oligarchów i miliony biednych. Sprawdziło się to w Ameryce Południowej, Afryce, Rosji, Polsce i innych krajach które po 89tym przeszły na kapitalizm... dlaczego ma się nie sprawdzić w USA i Europie Zachodniej?

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.