Parma mecz Coly Ferdinand

Opublikowany 2010-01-06 05:26:50

Piłkarz Parma. Urodzony w Dakar, Senegal. Data urodzenia: September 10, 1973. Narodowość: Senegalese. Wzrost: 179cm. Waga: 81kg. Pozycja: Defender [R, C]. Numer na koszulce: 17. Poprzednie kluby: Poitiers > Chateauroux > Lens > Birmingham City > released > Perugia > Parma.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.