Niclas Alexandersson IFK Göteborg zdjęcia

Opublikowany 2010-01-06 03:42:04

Piłkarz IFK Göteborg. Urodzony w Halmstad, Sweden. Data urodzenia: December 29, 1971. Narodowość: Swedish. Wzrost: 181cm. Waga: 73kg. Pozycja: Attacking Midfielder [R, C]. Numer na koszulce: 7. Poprzednie kluby: IFK Gothenburg > Halmstad BK > Sheffield Wednesday > Everton > West Ham > Everton > (free) IFK Gothenburg.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.