APOP Kinyras piłka nożna Kirilov Rosen

Opublikowany 2010-01-06 03:42:04

Piłkarz APOP Kinyras. Urodzony w Vidin, Bulgaria. Data urodzenia: January 04, 1973. Narodowość: Bulgarian. Wzrost: 180cm. Waga: 75kg. Pozycja: Defender [C]. Numer na koszulce: 9. Poprzednie kluby: Bdin Vidin > CSKA Sofia > Spartak Pleven > CSKA Sofia > Litex Lovech > Adanaspor > Litex Lovech > APOP Kinyras.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.