monopoly.short.game

Opublikowany 2011-03-03 08:46:18

infowars
945
“The Banker wins in the Era of Corporatocracy” "I care not who Rules but who controls the Money. The REAL Power lies with who controls the Money!" - Nathaniel Rothschild Mapping The Critical 2011 Themes http://critical2011themes.popatrz.pl

Komentarze (1)


  • infowars
    2011-03-03 15:03:54
    ...a jak to możliwe można się dowiedzieć oglądając poniższy filmik: www.amerykanskisen1.patrz.pl www.amerykanskisen2.patrz.pl

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.