mecz Modena Eladio Jorge Bolao

Opublikowany 2010-01-06 04:50:36

Piłkarz Modena. Urodzony w Santa Marta, Colombia. Data urodzenia: April 28, 1977. Narodowość: Colombian. Wzrost: 168cm. Waga: 63kg. Pozycja: Defensive Midfielder [C]. Numer na koszulce: 6. Poprzednie kluby: Junior de Barranquilla > Perugia (loan) > Parma > Sampdoria (loan) > Parma > Lecce (loan) > Parma > Modena.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.