Mason Ruffner koncert

Opublikowany 2010-05-23 00:06:31
tamara_w
471
Piosenki: Loaded Down, Gypsy Blood, Loaded Down - Mason Ruffner, Warriors Bliss (inst.), Aint Gonna Get It, Baby, I Dont Care No More, Red Hot Lover, Runnin, Gravediggers, Fightin Back, Under Your Spell, Distant Thunder, Courage, Dancin On Top Of The World, Cant Stop Lovin You. Albumy: Mason Ruffner, Gypsy Blood, You Cant Win, Evolution

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.