Martn Bragunde Snchez Vicente Schalke 04 piłka nożna

Opublikowany 2010-01-06 02:39:12

DELETED_9D4FB_emik1
606
Piłkarz Schalke 04. Urodzony w Tacuarembó, Uruguay. Data urodzenia: December 07, 1979. Narodowość: Uruguayan. Wzrost: 170cm. Waga: 63kg. Pozycja: Forward [L, C]. Numer na koszulce: 27. Poprzednie kluby: Tacuarembó > Nacional > Toluca > (€1m) Schalke 04.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.