Baro Milan tapety Galatasaray

Opublikowany 2010-01-06 02:39:11

Piłkarz Galatasaray. Urodzony w Vigantice, Czech Republic. Data urodzenia: October 28, 1981. Narodowość: Czech. Wzrost: 184cm. Waga: 76kg. Pozycja: Forward [L, C]. Poprzednie kluby: Banik Ostrava > (£3.6m) Liverpool > (£6.5m) Aston Villa > Lyon > Portsmouth (loan) > (€5.5m) Galatasaray.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.