Mark J zdjęcia

Opublikowany 2010-06-27 18:10:04

Piosenki Mark J: Agape Soul (featuting Canton Jones),Why Oh! (Featuring Pigeon John; Promise D Apostle),What We Do,Remote Viewing,aqueous,Flight 19,Intercession (Featuring Japhia Life; 4th Avenue Jones ),Eclectic Destination,Agape Soul(remix),Espananza,Worldwide (featuring Tonex),Edit and Adapt,Marvelous Light,New Slave Trade,Cool Of The Day. Albumy Mark J: Soulutions, Tropicante,An Everyday World, City of Pain

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.