mapa.brzezinskiego

Opublikowany 2009-12-10 15:24:37

infowars
2648
The Map of the “New Middle East” Pierwotnie zostala opublikowana na stronie: http://~shs/?p=49 Teraz ta strona jest juz nieaktywna. To nie pierwszy raz w historii kiedy pojawia sie mapa przepowiadajaca przyszle granice panstw. mapa.gomberga.patrz.pl z 1942 roku przepowiedziala w miare dokladnie jak bedzie wygladal swiat po IIWS.

Komentarze (1)


  • szczur internetowy
    2011-04-17 00:37:53
    Rzeczywiście, ciekawa jest ta mapa i będę się uważnie przyglądał, czy to, co pokazuje, zostanie zrealizowane. Tylko skąd wiadomo, że ta mapa jest autorstwa Brzezińskiego (na słowo nie wierzę)?

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.