lvaro Negredo Snchez tapety Sevilla

Opublikowany 2010-01-06 04:11:10

DELETED_942A8_leja
689
Piłkarz Sevilla. Urodzony w Vallecas, Madrid, Spain. Data urodzenia: August 20, 1985. Narodowość: Spanish. Wzrost: 186cm. Waga: 82kg. Pozycja: Striker [C]. Poprzednie kluby: Rayo Vallecano > Real Madrid Castilla > Almeria > Real Madrid > (€15m) Sevilla.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.