Kralj Ivica Rostov tapety

Opublikowany 2010-01-06 04:11:10

Piłkarz Rostov. Urodzony w Kotor, Montenegro. Data urodzenia: March 26, 1973. Narodowość: Montenegrin. Wzrost: 197cm. Waga: 90kg. Pozycja: Goalkeeper. Numer na koszulce: 25. Poprzednie kluby: Arsenal Tivat > Jastrebac > Zvezdara > Partizan > Porto > (loan) Radnički Kragujevac > PSV > (loan) Partizan > PSV > released > Partizan > Rostov.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.