Lenny Welch koncert

Opublikowany 2010-07-05 19:10:11

  • autor: Anonim
830
Piosenki Lenny Welch: Breaking Up Is Hard To Do,Since I Fell For You (1963),Rags To Riches,A Taste Of Honey,Run To My Lovin Arms,Heaven Next To Me - Its All About Love,You Dont Know Me,Since I Fell For You AUTO DJ BUD,Two Different Worlds,I Was There,Since I Fell For You. Albumy Lenny Welch: Taste Of Honey, Its All About Love, Anthology (1958-1966),Since I Fell for You

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.