Lamouchi Sabri Al-Kharitiyath piłka nożna

Opublikowany 2010-01-06 05:18:49

DELETED_45E97_darf
588
Piłkarz Al-Kharitiyath. Urodzony w Lyon, France. Data urodzenia: November 09, 1971. Narodowość: French. Wzrost: 175cm. Waga: 73kg. Pozycja: Defensive Midfielder/Midfielder [R, C]. Poprzednie kluby: Ales > Auxerre > Monaco > Parma > Inter Milan > Genoa (loan) > Marseille (loan) > released > Al-Rayyan > Umm-Salal > Al-Kharitiyath.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.