Corinthians tapety Nazrio de (Ronaldo) Luz Lima

Opublikowany 2010-01-06 05:18:49

Piłkarz Corinthians. Urodzony w Bento Ribeiro, Rio de Janeiro, Brazil. Data urodzenia: September 22, 1976. Narodowość: Brazilian. Wzrost: 183cm. Waga: 82kg. Pozycja: Forward [C]. Numer na koszulce: 9. Poprzednie kluby: São Cristovao > Cruzeiro > (€6m) PSV > (€19m) Barcelona > (€30.5m) Inter Milan > (€45m) Real Madrid > Milan > Corinthians.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.