Krakowskie Błonia 2012

Opublikowany 2010-04-28 18:35:41
 • autor: Anonim
1600

Komentarze (3)


 • Jerzy Popiełóżko
  2012-05-08 12:01:40
  Mocno nawalony Dziwisz wraca z burdelu przez Plac Zamkowy w Warszawie. Nagle słyszy jak ktoś wysoko z góry woła: - Batman! Pajacu!... Podnosi wzrok do góry i widzi że to Zygmunt III Waza. - Ty, w sukience! Załatw mi konia! Poniatowski ma konia, Sobieski ma konia a ja tu tyle lat stoję na nogach! Na drugi dzień Dziwisz wraca pod pomnik króla, ale tylko po jednej flaszce przed śniadaniem i znów słyszy: - Pedofilu! Załatw mi konia!... Utwierdziwszy się w przekonaniu, że to nie była pijacka zjawa poleciał do swojego watykańskiego przyjaciela Jasia Pawcia, podzielić się tym co zobaczył. - No, Stachu! Bujać to my, a nie nas! Nigdy nie uwierzę, żeby pomnik przemówił do człowieka. - No to leć ze mną i przekonaj się, że mówię prawdę. Jak postanowili tak i zrobili. Jeszcze nie doszli do placu Zamkowego a już słyszą głośne: - Ty durny klecho! Co ty prowadzisz?!.. Przecież prosiłem o konia a nie osła!
 • OLA
  2010-08-15 10:56:43
  SUPER- NIE DODAWAĆ NIE TRZEBA,WSZYSTKO JASNE ALE PROJEKT DO WARSZAWY SIĘ NIE NADAJE.
 • Ola
  2010-07-06 00:05:10
  nie wiem tylko ktory to ????

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.