• autor: Anonim
638
Piosenki The Lost Fingers: Fresh,Tainted Love,Straight Up,Pump Up The Jam,Careless Whisper,Pump Up The Jam (Technotronic),Billie Jean (Michael Jackson),Black velvet (Alannah Myles),You Shook Me All Night Long,Incognito,Touch Me,You Give Love A Bad Name,Part-Time Lover,Billie Jean,Black Velvet. Albumy The Lost Fingers: Rendez-vous rose,Lost In The 80s, Billie Jean
Tagi: #koncert #lost #canadian #jazz #fingers #swing #gypsy #manouche

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.