Five Finger Death Punch koncert

Opublikowany 2010-07-05 14:00:08

  • autor: Anonim
756
Piosenki Five Finger Death Punch: Far from Home,Cant Heal You,The Devils Own,The Bleeding,Ashes,The Way of the Fist,White Knuckles,A Place to Die,Hard to See,Meet the Monster,Bulletproof,Dying Breed,No One Gets Left Behind,Salvation,Bad Company. Albumy Five Finger Death Punch: War Is The Answer, Hard to See,The Way Of The Fist, The Bleeding

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.