koncert Summoning

Opublikowany 2010-05-23 16:18:03
lilastar
562
Piosenki: Land of the Dead, Bauglir, Across The Streaming Tide, Mirdautas Vras, Might And Glory, Long Lost to Where No Pathway Goes, Beleriand, Northward, Soul Wandering, Lugburz, Menegroth, The Glory Disappears, A New Power Is Rising, Morthond, Orthanc. Albumy: Oath Bound, Minas Morgul, Stronghold, Dol Guldur

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.