Digested Flesh zespół

Opublikowany 2010-05-23 16:18:03
barbbie
430
Piosenki: The Answer to Infection, No Body, No Murder, Intestinal Ejaculation, Fit for Massacre, Bucket of Afterbirth, Splatter Pattern, Addicted to Entrails, Prelude to Putrefaction, Spinal Cord Reconstruction, Marquis De Sade, Head On A Stick, Of Blood, Bone, and Carnage, Of Blood, Bone And Carnage, Digested Flesh - Demo 2003 - 02 - In The Trench, Intestinal Ejeculation. Albumy: The Answer To Infection

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.