koncert Raffi

Opublikowany 2010-06-16 03:15:12

Piosenki Raffi: The More We Get Together,Day O,Peanut Butter Sandwich,Down by the Bay,Bananaphone,Going To The Zoo,Willoughby Wallaby Woo,Baby Beluga,Brush Your Teeth,Five Little Frogs,Baa Baa Black Sheep,Banana Phone,Apples And Bananas,Mr. Sun,Robin In The Rain. Albumy Raffi: One Light One Sun, Singable Songs For The Very Young, Baby Beluga,Bananaphone

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.