koncert Liquid Mind

Opublikowany 2010-06-28 14:20:02

fres
1097
Piosenki Liquid Mind: Take Me Tenderly,Breathe in Me,Lullaby For Grownups,Warm in You,Velvet Morning,Touching Calm,Serenity,My Silent Knowing,In the Spirit,Reflection,Through My Eyes,Shadows of White,Teach Me to Whisper,Awakening,Adagio for Sleep. Albumy Liquid Mind: Spirit, Liquid Mind V : Serenity, Liquid Mind VIII: Sleep, Relax: A Liquid Mind Experience

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.